Mimosa (Zamnesia Seeds) Feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Clementine x Purple Punch |
| Genetyka | 30% Indica / 70% Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 160 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 600 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 900 g z rośliny |
| Smak / aromat | Cytrus, Owocowy |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Energetyczny, Zrównoważony |
Więcej informacji o tym produkcie:
Top
Schnell gekeimt
parfait
Délicieuse
Top
Nice
Toller Strain ...
super
Immer wieder gerne bei Zamnedia
Fantastisch!
Fantastisch!
Mimosa
3/3 gekeimt und super angewachsen . Sehen jetzt nach 2 wo mega und gleichmäßig aus . Bin sehr gespannt
Seeds
Klasse
*****
*****
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
