Chocolope (Zamnesia Seeds) Nasiona marihuany feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | OG Chocolate Thai x Canalope Haze |
| Genetyka | 10% Indica / 90% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 700 g/roślinę |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Owocowy, Czekolada, Kawa |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Mózgowy, Kreatywne, Motywujące |
Więcej informacji o tym produkcie:
Wow
Hört sich interessant an ... bin gespannt
Top
Top Samen
Die ersten Schritte haben Gute geklappt, die Pflänzchen wachsen schnell und wirken Sehr gesund.
Seeds
Super
*****
*****
Fantastisch!
Fantastisch product.
Love this strain
Top strain
bin sehr gespannt
wird demnächst direkt ausprobiert.
Very nice seeds. Grows fast, stays easy, Chocolope is definitely promising.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
