Chocolope Automat (Zamnesia Seeds) Nasiona Feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | OG Chocolate Thai x Canalope Haze x Ruderalis |
| Genetyka | 10% Indica / 90% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 300 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Czekolada |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Mózgowy, Kreatywne, Skupiony |
Więcej informacji o tym produkcie:
1 graine sur 3 de germée
Un peu déçu également
Tot dusver goed
Deze soort ontkiemde, na in waterstofperoxide te zijn geweekt, ontzettend sterk en had binnen no time een enorme pinwortel. Ik ben benieuwd naar het eindproduct....
Solala
Hab die aus dem Tribe 5er Pack, aber bin zwiegespalten da bis jetzt 2/5 nicht gekommen sind, hatte nie solche Probleme, und auch teilweise unterirdisch kleine mikroseeds...
Toop
Tip5
Nice
Very good
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Top qualità
Ottima sativa, sapore deciso di haze, buona resa per essere così veloce.
Top
.
Bin gespannt
Muss noch gesetzt werden
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
