GMO Cookies (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Wyraziste czosnkowe terpy: GMO Cookies pachnie smażonym czosnkiem, grzybami i cebulą.
- 28% THC: Silny, relaksujący haj cielesny.
- Kompaktowy wzrost indoor: Rośliny do ~100 cm.
- Genetyka z USA: Krzyżówka GSC i Chemdawg.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
GMO Cookies: intensywne czosnkowe terpeny i potężny haj cielesny
Co otrzymasz, krzyżując ostry, paliwowy smród Chemdawg z słodkimi, ziemistymi nutami GSC? Oczywiście Garlic Cookies! Można je kochać albo nienawidzić, ale GMO Cookies słynie z głęboko relaksującego, cielesnego haju i "paskudnego" aromatu czosnku, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej genetyki, dalej szukać nie musisz.
Uprawa GMO Cookies: potężne, krzaczaste rośliny pełne topów
W 90% z przewagą indyki, Garlic Cookies to prawdziwa przyjemność w uprawie praktycznie w każdych warunkach. W pomieszczeniach rośliny dorastają do ok. 100 cm i po 9–10 tygodniach kwitnienia potrafią dać plon do 500 g/m². Na zewnątrz natomiast możesz liczyć na masywne krzaki do 180 cm wysokości, z których każdy do początku października jest w stanie wyprodukować nawet 650 g. Grube, ciemnozielone topy oblane żywicą i gęsto pokryte trichomami sprawiają, że GMO Cookies prezentuje się znakomicie w słoiku — ale poczekaj, aż ją powąchasz!
Mocne terpeny i ciężki haj
Nabita kariofilenem, mircenem i limonenem, GMO Cookies wali aromatem smażonego czosnku, grzybów i cebuli zalanych paliwem. Jej smak jest równie intensywny, a działanie uderza szybko i bez ostrzeżenia – przygotuj się na błyskawiczny cios prosto w środek czaszki, po którym zaczyna się powoli wkręcający haj, rozlewający się po całym ciele i rozluźniający każdy mięsień. Wyciągnij nogi, usiądź wygodnie i odpuść – przy GMO Cookies na wiele więcej nie będziesz mieć siły. Z zawartością 28% THC pozostaje hitem sklepów z konopiami – zamów nasiona już teraz i bez trudu uprawiaj GMO w domu.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Girl Scout Cookies x Chemdawg |
| Genetyka | 90% Indica / 10% Sativa |
| THC | 28% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 650 g na roślinę |
| Smak / aromat | Ziemisty, Pikantny, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Silny, Przyjemne mrowienie w ciele, Zamułka na kanapie (couch‑lock), Senny |
Więcej informacji o tym produkcie:
GMO - Best of the best
Zero problems
Prima
Product is zoals omschreven.
Fast
Seed germinated fast thx
Not a stable breed
I would not recommend this strain. It's inconsistent and has a tendency to maph out. I had high hopes for this strain. Unfortunately it is not good.
Schöne Pflanze
Der anbau war relativ einfach und das ergebnis hat sich sehen lassen.
P.s Aktivkohle Filter beim anbau empfohlen sie kann sehr stark riechen
!
!
Sehr stabile strain
Also des wachst und wächst bin Mal auf Ernte gefreut
Top
soooo goood
soooo goood
GMO Cookie
It germinated, for now good growing plant.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
