Rainbow Sherbet Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Smak: Słodkie, owocowe z truskawką.
Genetyka: Pink Guava × Sunset Sherbet × Ruderalis.
Uprawa: Łatwa, dla początkujących.
THC: 24% — relaks i radosny haj.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Rainbow Sherbet Automat: feeria smaków i efektów

Powstała z połączenia Pink Guava, Sunset Sherbet i odrobiny Ruderalis, Rainbow Sherbet Auto świeci pełnym spektrum intensywnych smaków, wyrazistych efektów i imponujących właściwości uprawnych. Ta w 70% indica o wysokiej zawartości THC (24%) sprawdzi się zarówno w rękach doświadczonych hodowców, jak i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w uprawie nasion marihuany.
Uprawa Rainbow Sherbet Autoflower: Barwna i nieskomplikowana przygoda
Rainbow Sherbet Auto to odmiana, którą bez trudu poradzi sobie uprawiać niemal każdy. Nie wymaga nieustannej opieki ani skomplikowanej pielęgnacji i świetnie radzi sobie, gdy pozwoli się jej rosnąć w spokoju. Oczywiście, podstawowe zabiegi uprawowe są niezbędne, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Osoby chcące uzyskać większą kontrolę nad wzrostem Rainbow Sherbet Auto za pomocą technik treningu niskostresowego (LST) odkryją, że to chętnie współpracująca, łatwa w prowadzeniu roślina. Od kiełkowania do zbiorów potrzebuje jedynie 9–11 tygodni, utrzymując kompaktowy wzrost – około 85 cm w pomieszczeniach i do 120 cm na zewnątrz – a przy tym potrafi zapewnić plony rzędu około 500 g/m² w uprawie indoor oraz do 150 g z jednej rośliny w outdoor.
Rainbow Sherbet Autoflower: feeria słodkich doznań
Po tak bezproblemowej uprawie Rainbow Sherbet Auto zachwyca fantastycznym aromatem i działaniem, które doskonale podkreślają wyjątkowość tej odmiany. Niezależnie od sposobu konsumpcji możesz liczyć na słodkie, owocowe, truskawkowe nuty, od których błyskawicznie napływa ślinka. Dzięki 24% THC i starannie dobranemu profilowi terpenowemu Rainbow Sherbet Auto zapewnia kojące, relaksujące odczucia, przeplatane solidną dawką dobrego nastroju. To naprawdę uniwersalna odmiana, odpowiednia niemal na każdą okazję i do każdego otoczenia.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Pink Guava x Sunset Sherbet x Ruderalis |
| Genetyka | 70% Indica / 30% Sativa |
| THC | 24% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów, 10–11 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 90 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Berry |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Bellissimo packaging
Confezione stupenda e semi integri.
Rainbow sherbet
Dial all three sprout so far so good
Oh yeaaaaaa ya
Can't wait to try, gonna hold off germ..., till my next grow
Genetica davvero unica!!!!
TOP !!!!....!!!....
Ich bin sehr zufrieden
Ich bin sehr zufrieden
Beautiful plant ,tasty and strong
Great to smoke good job
1/5 gekeimt
1/5 Samen gekeimt. Papiertuch incl einweichen im Glas, 23°, immer gleichbleibende Bedingungen.
Pflanze top! Außer White Widow regular waren alle Samen nicht gut. Keimrate katastrophe, nie wieder Zamnesia. 42 ist viel besser
Seeds
Waiting to see
Super strong strain
Very good
Sehr Schön
Gerade ein am Keimen, hoffe wird was, bin aber sehr zuversichtlich und preislich hab ich da im Angebot sowieso nichts falsch gemacht.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
