Shady Apples Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
- Doskonała równowaga: 50% indica / 50% sativa — gładkie, wszechstronne działanie.
- Szybkie plony: XL: 10–12 tygodni.
- Mocna i aromatyczna: 20% THC; nuty jabłka, paliwa i owoców.
- Ultraekskluzywna: Dostępna wyłącznie dla członków Zamnesia TRIBE.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Shady Apples Automat: owocowa, paliwowa petarda dla hodowców TRIBE
Shady Apples Automat to wyjątkowa, automatycznie kwitnąca odmiana wywodząca się z bezkonkurencyjnego połączenia genetyki. Dzięki skrzyżowaniu Apple Fritter, Kush Mints oraz wydajnego klona ruderalis, ta zbalansowana hybryda oferuje potężne efekty, niepowtarzalny profil smakowo‑zapachowy i bezproblemową uprawę. Dostępna wyłącznie dla członków Zamnesia TRIBE, ta odmiana zapewnia topowej jakości topy w rekordowo krótkim czasie—bez kłopotu z fotoperiodem.
Uprawa Shady Apples Automat: wysoki plon bez wysiłku
Dzięki wytrzymałej, autokwitnącej naturze Shady Apples Automat jest łatwa w uprawie praktycznie w każdych warunkach. Błyskawicznie przechodzi z nasiona do zbiorów – Shady Apples Auto może być gotowa do ścięcia już po 12 tygodniach od kiełkowania nasion. Rośliny pozostają dobrze kontrolowalne, osiągając około 80 cm w pomieszczeniach i do 120 cm na zewnątrz. Nie daj się zwieść ich rozmiarom – te krzaki potrafią wyprodukować do 400 g/m² w indoorze i około 100 g z rośliny w outdoorze, zapewniając solidne zbiory w kompaktowej formie! Idealny wybór dla każdego hodowcy, który chce uzyskać topowe rezultaty bez stosowania zaawansowanych technik uprawy.
Aromaty, smaki i działanie Shady Apples Autoflower: owocowo‑paliwowa nuta i zrównoważony haj
W czasie zbiorów Shady Apples Auto odwdzięcza się hodowcom zbitymi, obficie żywicznymi topami, z których unosi się złożona mieszanka słodkich jabłek, tropikalnych owoców oraz długo utrzymujących się chemicznych akcentów. Poza kuszącym aromatem i smakiem, Shady Apples Auto oferuje 20% THC i wyważone działanie. Najpierw poczujesz przypływ energii w głowie, który pobudza kreatywność i koncentrację, a następnie przyjemne rozluźnienie ciała, łagodzące napięcie. Niezależnie od tego, czy szukasz pobudzającego wsparcia na dzień, czy zrównoważonego relaksu na wieczór, ta odmiana świetnie się sprawdzi. Masz ochotę spróbować? Członkowie TRIBE mogą zgarnąć Shady Apples Auto już teraz — wymień swoje Punkty nagrodowe i zacznij uprawiać dziś!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Rodzice | Apple Fritter x Kush Mints x Ruderalis |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 11–12 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 400 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 100 g na roślinę |
Więcej informacji o tym produkcie:
4 out of 4
everything germinated well. Hope for yield grows daily:)
Top
Keimrate 4/4. Bin gespannt auf das Ergebnis.
Nice
I got it from my gift points, 3 of them sprouted, it's very easy to take care of them ! Thanks Zamnesia !
M F
Super Ergebnis
Diese Samen gingen super schnell auf und wachsen sehr schnell und vital.
Mal sehen wie sie weiterhin werden . Sie wirken robust und machen einen ersten guten Eindruck .
Awesome
Got this free
Keimrate
Sind 4 von 4 gekeimt - - perfekt
Not bad
2 out of 4 germinated. Lovely terpene profile, rather tiny plants but the yield is exceptional for that. Ideal for a little tent.
Mal schauen
Mal schauen was daraus wird, bin zuversichtlich
Вкусные
Запах единственное что напрягает, а так отлично.
Sammlerstück
Klingt nach einer spannenden Genettik. Werde sie diesen Sommer draußen anbauen.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
