Raspberry Howl Automat (Zamnesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
- Silny automat indica: do 20% THC — głęboki relaks z euforycznym kopem.
- Słodka malina i ziemisty kush: bogaty profil smakowy i terpenowy.
- Szybkie kwitnienie: gotowa w 9–10 tygodni.
- Tylko dla członków TRIBE: odbierz nasiona za Punkty nagrodowe.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Raspberry Howl Automat: indykowy rarytas tylko dla członków TRIBE
Raspberry Howl Auto to ekskluzyjna odmiana powstała z połączenia topowych genetyk. Skrzyżowanie Hindu Kush, Raspberry Kush oraz wyselekcjonowanego szczepu ruderalis zaowocowało rośliną, która tworzy zbite, obficie żywiczne topy o kuszącym aromacie i zawartości THC na poziomie 20%. Dostępna wyłącznie dla członków TRIBE, stanowi idealną, mocno relaksującą indica z wyraźnie euforycznym akcentem.
Uprawa Raspberry Howl Auto: Małe rośliny, wielkie plony
Uprawa Raspberry Howl Auto jest wyjątkowo prosta, dlatego odmiana świetnie nadaje się dla hodowców na każdym poziomie doświadczenia. W pomieszczeniach rośliny dorastają jedynie do 90 cm, więc bez trudu zmieszczą się w niewielkich namiotach uprawowych czy nawet zaadaptowanych szafkach. Na zewnątrz osiągają nieco większe rozmiary, maksymalnie do 110 cm. Nie daj się jednak zwieść ich kompaktowej budowie—Raspberry Howl Auto potrafi zapewnić imponujące zbiory sięgające do 500 g/m² w indoorze oraz około 150 g z rośliny na outdoorze. Gotowa do zbioru już po 9–10 tygodniach od kiełkowania, oferuje szybką, bezproblemową uprawę bez kompromisów w kwestii mocy czy smaku.
Aromaty, smaki i działanie Raspberry Howl Auto: odurzająca, słodko‑jagodowa przyjemność
Poza niezwykle prostą uprawą Raspberry Howl Auto zachwyca wyjątkowym profilem aromatycznym i mocnym działaniem. Bogata w terpeny, już od pierwszej chwili roztacza intensywny, słodki, jagodowy zapach złożony z głębokich, ziemistych akcentów Kush. Haj jest równie kuszący – każdy buch przynosi fale głębokiego rozluźnienia w całym ciele, a jednocześnie delikatna, mózgowa euforia sprawia, że pozostajesz w dobrym nastroju i skupieniu. Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować po długim dniu, czy szukasz pełnego smaku, rozładowującego napięcie doświadczenia, ten Automat nie zawiedzie. Nie przegap tej ekskluzywnej dla TRIBE, topowej odmiany. Wykorzystaj teraz swoje Punkty nagrodowe i rozkoszuj się mocnym, słodko‑jagodowym hajem Raspberry Howl Auto!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Rodzice | Hindu Kush × Raspberry Kush × Ruderalis |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 20% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 90 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 110 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 150 g na roślinę |
Więcej informacji o tym produkcie:
good
all good
Das war leider Nichts
7 Samen über meine Punkte eingelöst. 4 keimen nicht und 1 gestorben und 2 haben gerade so Mühe zu wachsen. Das hatte ich noch nie bei Zamnesia. Alle anderen Strains waren immer gut, selbe Bedingungen.
wow
Very interesting grow as my plant was 90 days old before i decided to switch the light cycle to 12/12 to promote flowering. She was a short stocky thick plant with huge buds. Flowered for 11 weeks before harvest. Maybe it was a fluke this plant took on photoperiod traits, but the end result was worth the wait.
Slow Start, But Getting Better
I tried starting three seeds; two never germinated, and the one that did had a rather slow start, but is now gaining some ground in size, color, and vigor. I think in the end things will work out well with this, but I was a little disappointed in the two seeds that never sprouted, and was a little worried at first that the one sprout wouldn't make it or may be stunted...but it's looking good at present, about three weeks in.
Top
Top
Reçu en cadeau
Graines reçu en cadeau de bonne qualité
Rasberry Howl
Hoffe es wächst so prächtig wie auf dem Foto
Schickes Teil..
Kommt gleich mal in meine Vitrine rein... 🤗
Merci
Amazing
Glad to be able to try this fruity variety. Thank you very much
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
