Think Tank (Anesia Seeds) nasiona marihuany feminizowane
Łącząc dwie silne odmiany, Anesia Seeds stworzyła potężny szczep o nawet 41% THC. Think Tank daje energetyzujące, podnoszące nastrój działanie oraz owocowo‑tropikalny profil terpenowy. Łatwy w uprawie, szybko tworzy twarde, żywiczne pąki.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Think Tank - Anesia Aeeds: ekscytująca, pobudzająca i soczyście owocowa
Tak, dobrze przeczytałeś już za pierwszym razem – Think Tank potrafi osiągać nawet do 41% THC w żywicą ociekających kwiatach. Ten projekt hodowlany powstał z połączenia dwóch prawdziwych gwiazd świata konopi; Anesia Seeds wybrało jako odmiany rodzicielskie tropikalną, potężną Tea Time oraz pobudzającą i niezwykle mocną High Mars. Oprócz imponującej mocy, ich potomstwo może pochwalić się zrównoważoną genetyką sativa/indica i energetyzującym działaniem. W połączeniu z wysoką produktywnością i obfitymi zbiorami dla uważnych growerów, Think Tank zaznacza wiele najważniejszych punktów na liście oczekiwań.
Uprawa tych nasion to wyjątkowo satysfakcjonujące przedsięwzięcie. Hodowcy otrzymują silnie rosnące rośliny, które dobrze reagują na trening i mogą osiągać 120–150 cm pod sztucznym oświetleniem oraz nawet 200–250 cm w uprawie outdoor. Osoby preferujące kontrolowane warunki indoor muszą pamiętać o rozmiarach Think Tank – choć nie jest to gigant, w mniejszych przestrzeniach konieczne będzie odpowiednie prowadzenie roślin. Po 9–10 tygodniach kwitnienia w pomieszczeniu można liczyć na bardzo satysfakcjonujące plony rzędu 550 g/m². Pod gołym niebem w październiku czekać będzie ogromny zbiór sięgający nawet 800–1000 g z jednej rośliny.
Think Tank zachwyca intensywnym profilem smakowym pełnym słodkich, tropikalnych owoców. W mieszance od razu wyczuwalne są soczyste, orzeźwiające nuty ananasa, mango i cytrusów, uzupełnione akcentami sandałowca i ziemi. Ten przyjemny, uziemiający aromat doskonale współgra z pobudzającym działaniem odmiany. Użytkownicy opisują przypływ szczęścia, motywacji i kreatywności. Think Tank to znakomity wybór do artystycznych projektów i zadań wymagających zwiększonej produktywności. Z drugiej strony, w gronie znajomych sprawdzi się idealnie jako towarzysz wielogodzinnych rozmów i wybuchów śmiechu.
| Marka | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Terpinolen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Herbatka o wysokiej orbicie |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 40% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 250 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 1000 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Cytrus, Tropikalny, Ananas, Mango |
| Efekty | Szczęśliwy, Kreatywne, Energetyczny, Motywujące |
Więcej informacji o tym produkcie:
bis jetzt super
Zum 1.1. gingen die Samen ins Wasser. 100% Keimrate innerhalb von 24h, danach gleich in die DWC wo sie so richtig losgelegt haben. Sie wuchsen im SCROG und hatten nach drei Wochen das Zelt komplett ausgefüllt.
Danach in die Blüte, sie streckten sich noch ca 30cm und zeigten einige frostige Colas. Nicht nur die Blüten und die Sugarleaves sondern auch die umliegenden Sonnenblätter haben jede Menge Trichome.
Schon leichtes Anfassen hinterlässt klebrige Spuren auf den Händen.
Nach der Ernte werde ich einen Update schreiben.
Big High
Eine neue Sorte in meiner Sammlung, bin gespannt auf die Ladys
Top Pflanze
Hab jetzt die Samen nicht von hier bestellt aber dafür andere, zu Think Tank
Sie ist im Zelt mehr als 2 m geworden hab sie zu spät in die Blüte deswegen musste ich sie runterbiegen und alle Zweige auch, aber halb so schlimm deswegen versteh ich nicht wie sie nur 1,50 werden kann. Jetzt abwarten bis sie fertig geblüht ist 4-5w noch aber sieht echt top aus Geschmack usw wird Getestet
Die nächste Nr. 1!
Und wieder eine krasse Bombe von Anesia. Ich habe sie nach 5 Wochen Wachstum und 12 Wochenblüte + knappe 2 Wochen Trockung nun endlich genießen können und in der Tat ist es auch direkt wieder meine neue Lieblingssorte. Ballert richtig schön stark und der Ertrag ist auch bei mir mit durchnittlich 45g pro Pflanze völlig okay. Top, das nächste Mal gibts auch wieder was von Anesia.
Faszinierend
Sehr potent, Geschmack war auch gut, war aber echt schimmelanfällig.
Alles super
Nun hab ich THINK TANK - ROSWELL COD - CHIMERA CUT eye wird wunderbar
Monster
Dieses Monster musste einfach in die Sammlung...geht nicht anders.
Think Tank fem.
Ja was soll ich sagen, sie gehorchen mir sufs Wort, sind absolut Stressresistenz,und haben die Power, die ich mir gewünscht habe .
Ja ,der knaller, was da geschaffen wurde 🫠🫠🫠🫠wenn ich ein Foto zeigen könnte hier, würde ich euch gerne mal zeigen, was tatsächlich geht 🤗
Gruß Dr.M.Green
Top
gekeimt-Spannung steigt
Weltklasse
Top,
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
