Sour Diesel (Royal Queen Seeds) feminizowane
Sour Diesel od Royal Queen Seeds to jedna z najsłynniejszych odmian na świecie. Kalifornijska genetyka daje duże plony (450–600 g/m²) i intensywny, aromatyczny profil o chemicznych, ziołowych i kwaśnych nutach.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Royal Queen Seeds – Sour Diesel: chemiczne, ziołowe i kwaśne nuty
Sour Diesel (feminizowana) od Royal Queen Seeds to wyjątkowo mocna, dopracowana odmiana, która wywodzi się prosto z Kalifornii. To prawdopodobnie jedna z najsłynniejszych odmian marihuany na świecie i ulubiony wybór wielu hodowców oraz miłośników dymka. Jej genetyka w tej feminizowanej wersji jest dość złożona: połączono Northern Light, Shivę i odmianę Hawaiian, a uzyskany miks skrzyżowano następnie z Original Diesel. Efekt to hybryda o proporcjach 75% Sativa i 25% Indica.
Sour Diesel od Royal Queen Seeds to odmiana z wyraźną dominacją Sativy, naładowana charakterystyczną „dieslową” energią. Rośliny osiągają 100–130 cm wysokości i w czasie kwitnienia trwającego 10–12 tygodni wykształcają duże, lśniące topy, obficie pokryte żywicą. Przeciętne zbiory wynoszą 450–600 g/m² bardzo mocnej marihuany. Susz z Sour Diesel (feminizowanej) od Royal Queen Seeds jest niezwykle aromatyczny i ma intensywny, wyrazisty profil smakowy — chemiczny, ziołowy i kwaśny. Daj się ponieść motywującemu, inspirującemu działaniu.
| Marka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Original Diesel x (Northern Light x Shiva x Hawaiian) |
| Genetyka | 25% Indica / 75% Sativa |
| THC | 19% |
| CBD | Średni |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 10–11 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 160 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 550 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 600 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Continental, Śródziemnomorski |
| Smak / aromat | Kwaśny, Ziołowe, Ostry |
| Efekty | Kreatywne, Skupiony |
Więcej informacji o tym produkcie:
good
ok
Lecker
Lecker im Geschmack
Super top
Très bonne variete et fait de belle tetes
Geil
Top
Very good
Very good results yield wise and very clear and creative high
Very happy
Very happy with the seeds I received
Top
Schnell gekeimt und super vital!
Super !
Super, super super !!
Sour halt
Eine der geilsten Plants auf diesem Planeten.
Ertrag in Ordnung. Macht Bääm im Kopf und sehr geil High.
Eine der top Plants
Meine Lieblingssorte
Alle gekeimt und wächst super
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
