Bubblegum XL (Royal Queen Seeds) feminizowane
Bubblegum XL charakteryzuje się wysokim stężeniem THC, intensywnym, słodkim aromatem i długotrwałym, relaksującym efektem. Po 8–9 tygodniach kwitnienia zapewnia obfite, zwarte kwiaty — około 450–500 g/m².
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Royal Queen Seeds - Bubblegum XL: Słodki aromat i pyszny smak
Bubblegum XL zapewnia długotrwałe, przyjemne odurzenie – jakbyś nadmuchał ogromną bańkę z gumy do żucia wypełnioną euforią, spokojem i głębokim relaksem. Krzyżówka Power Plant i Santa Maria pozwoliła Royal Queen Seeds stworzyć hybrydę 40% Indica / 60% Sativa z wysokim poziomem THC na poziomie 19%, średnią zawartością CBD oraz słodkim aromatem i wybornym smakiem.
W uprawie indoor Bubblegum XL zachowuje kompaktową wysokość 80–140 cm i potrzebuje jedynie 8–9 tygodni, by wykształcić obfite plony bardzo żywicznych, zbitych topów rzędu 450–500 g/m². W uprawie outdoor rośliny mogą zbliżyć się do 2 metrów wysokości i dają 400–450 gramów na krzak, gdy nadchodzi czas zbiorów w październiku. W bardziej wilgotnym klimacie koniecznie trzeba uważać na potencjalne problemy z gniciem i pleśnią.
| Marka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Power Plant x Santa Maria |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 19% |
| CBD | Średni |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 140 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 450 g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Wilgotny |
| Odporność psychiczna | Odporne na pleśń |
| Smak / aromat | Słodki |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Długotrwały |
Więcej informacji o tym produkcie:
Pas super
Ma plante n’a pas poussé une fois mise en terre alors que l’an passé tout c’était bien passé…
OK
Tupper+wet napkins+mild temperature. it's growing very slow
SUPER
ROYAL QUEEN SEMPRE UNA GARANZIA
goed product
mooie stevige planten
Noch nicht getestet
Wird Mitte September ausgesät.
Lekker
Heerlijk ouderwetse bubbelgum
Bien
Bien
Kaugummi Strain
Riecht und schmeckt wie ein Kaugummi.
Sehr stabile Genetik - absolut empfehlenswert!
GUM XL
3/3 gekeimt
tiptop - immer wieder gerne !
unkraut
Wächst wie Unkraut und ist ebenso Wiederstandsfähig. Ist immer ein braves Baby. Geschmack u. Wirkung Noch offen
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
