Northern Lights (Zamnesia Seeds) feminizowane
Po prostu spektakularna odmiana konopi – Northern Lights to klasyk, który z powodzeniem oparł się próbie czasu i dziś uchodzi za jedną z najbardziej cenionych odmian na świecie. Kwitnie w zaledwie 7 tygodni, rośnie energicznie i obficie plonuje. Z przewagą genów indiki, Northern Lights potrafi dać ponad 500 g/m² jednych z najlepszych topów na świecie.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Northern Lights: Odmiana, która przetrwała próbę czasu
Northern Lights od Zamnesia Seeds to odmiana ciesząca się uznaniem koneserów marihuany na całym świecie. Ma intensywny, przenikliwy aromat i wyraźnie owocowy smak, a przy tym oferuje niezwykle bogate, klasycznie „legendarnie” przyjemne doznania przy paleniu.
To ulubieniec nie tylko użytkowników rekreacyjnych, ale także osób sięgających po medyczną marihuanę. Northern Lights doskonale sprawdza się przy łagodzeniu objawów przewlekłego bólu, artretyzmu, skurczów mięśni, migren, stresu, stanów lękowych oraz braku apetytu.
Z natury jest to odmiana w zdecydowanej większości indica, uważana za krzyżówkę czystej odmiany lądowej z tajską sativą. Jeśli chodzi o uprawę, Northern Lights wyrasta na dość okazałą roślinę – zazwyczaj osiąga około 1–1,2 m wysokości. Jej odporność w połączeniu z szybkim kwitnieniem sprawiają, że jest bardzo atrakcyjna dla hodowców na każdym poziomie zaawansowania. Jakby tego było mało, Northern Lights potrafi też naprawdę zabłysnąć pod względem plonów. W optymalnych warunkach jest w stanie dać ponad 500 g/m² jednych z najlepszych topów na świecie – nic dziwnego, że jest tak słynna.
Nasączona kuszącymi aromatami i smakami, Northern Lights to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Owocowe nuty cytrusów i sosny dodatkowo podkreślają przyjemny, słodkawy charakter haju. Doświadczeni palacze dobrze znają potężną moc Northern Lights – jest silna, ale jednocześnie wyraźnie podnosząca na duchu i bardzo przyjemna.
Ta odmiana robi wszystko, co powinna – i robi to znakomicie. Northern Lights to w gruncie rzeczy wzorcowy „złoty środek”. Obfite plony, rewelacyjny smak i fakt, że od nasiona do zbiorów potrzebuje zaledwie około 7 tygodni, najlepiej świadczą o jej niezmiennej, ponadczasowej wartości.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Mircen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Northern Lights |
| Genetyka | 100% Indica |
| THC | 19% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 250 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Haj |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Odpowiednie warunki klimatyczne: | Umiarkowany, Śródziemnomorski |
| Odporność psychiczna | Odporne na choroby, Odporne na pleśń, Odporne na szkodniki, Odporne na stres |
| Smak / aromat | Cytrus, Owocowy, Sosna, Ostry |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Two out of Three Didn't Germinate/Grow
I tried germinating two out of the three seeds I got; one is still being held in reserve. Of the two, only one germinated. The one that germinated went into seed starter soil after sprouting, and then did nothing further...it died "underground." I've got one more seed to try, but I am obviously a little concerned about its viability, and 2/3 were misfires. Not every seed will always work, of course, but....
Gute Erfahrung
Top bin sehr zufrieden
3 mal gekauft 3 oder 5 stk.
Immer wieder seit märz verkümmert oder einmal im gewächshaus gefressen worden nach 3 tg. Schlüpfen
Kein glück mit diese sorte irgendwie wie verhext
Jetzt noch mal ansetzen ist warscheinl. Zu spät
April war durch die witterung ect keine gut zeit zum anbauen anfang märz war es problemlos die sind jetzt schon hüfthoch wie purpel haze oder panama red seuftzer
Prima
Product is zoals omschreven.
Tolle Pflanze, extremes Wachstum
Ich habe die Northan Light im RDWC angebaut. Strickt nach dem Plagron Schema. Leider ist sie mir trotz Training im Stretch bis in die Lampe gewachsen.
Die Ernte war ganz gut und due Erwartungen übertroffen. Abschließend ist noch der hohe THC Wert zu erwähnen. Nach mehrfacher NIR Messung (Purpl PRO) lag der THC Wert bei 25%.
Ich denke ich werde sie irgendwann noch mal anbauen.
Poor
So bad...i don't understand how people can post it's good....
poor germination
non germinated
germination ok
germination3/3
10/10
Alle 10 Samen simd gekeimt und sehen gesund aus, top seeds
Déçu rien n a pris
Les 3 graines ont eu l air d être comme moisie et molle.pourtant tout ce que j ai mis en même temps et de la même manière est partie nickel.je ne saurai jamais quel goût elle a!
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka

