Northern Lights Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Wyhodowana z klasycznego genu, Northern Lights Automat to feminizowana hybryda z ruderalis. Słodka, łatwa w uprawie, daje obfite plony już w około 9 tygodni od siewu.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
ZAMNESIA SEEDS - Northern Lights Automat: GOTOWA JUŻ PO 9 TYGODNIACH!
Ikona wśród odmian indica, której korzenie sięgają lat 70., Northern Lights do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Doświadczeni hodowcy z Zamnesia Seeds wzięli tę niezwykle słodką klasykę i połączyli ją z ruderalis, tworząc feminizowaną, autokwitnącą sensację.
Northern Lights Automat świetnie radzi sobie w różnych klimatach, dorastając zwykle do 90–120cm wysokości. Równie imponujący jest jej czas kwitnienia – od nasiona do zbiorów mija zaledwie 9–10 tygodni. Kolejną ogromną zaletą Northern Lights Automat jest jej plenność. Hodowcy outdoor z cieplejszych regionów, takich jak choćby Hiszpania, potrafią uzyskać nawet około 200g topów z jednej rośliny (wynik więcej niż przyzwoity jak na automat!).
Podobnie jak oryginał, Northern Lights Automat zachowuje charakterystyczny, pysznie słodki smak i moc, która potrafi naprawdę zrobić wrażenie. Doświadczeni palacze dobrze znają jej przyjemnie kojącą naturę indica; dla osób dopiero odkrywających Northern Lights będzie to okazja, by poczuć intensywny, głęboki body stone, który jednocześnie potrafi poprawić nastrój i delikatnie pobudzić umysł.
Dzięki swojej wyrazistej mocy, Northern Lights Automat świetnie sprawdza się również u użytkowników medycznych. Osoby zmagające się z przewlekłym bólem, artretyzmem, skurczami mięśni, lękiem, stresem czy migrenami mogą potencjalnie odczuć ulgę w objawach, sięgając po NLA.
Nietrudno zrozumieć, dlaczego oryginalna Northern Lights uchodzi za klasyk w niemal każdym kręgu miłośników konopi. Wszystko wskazuje na to, że jej automatyczna wersja od Zamnesia Seeds ma szansę pójść dokładnie tą samą ścieżką.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Rodzice | Northern Lights x Ruderalis |
| Genetyka | Ruderalis/Indica/Sativa |
| THC | 15% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 9–10 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 120 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 120 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
Więcej informacji o tym produkcie:
All Good!!
Classic old strain, well recreated by Zamnesia
Todo perfecto
Germinaron las 6 semillas que compré
Waren mal besser
Keimen immer schlechter, Wurzeltrieb kommt- richtet sich auf, Hülle bricht aber nicht auf.
Mit Hilfe geht es, wenn die nicht möglich stirbt der Keimling ab.
Circa 40% miese, war ne Sammelbestellung mit großer Stückzahl, haben nicht schlecht gestaunt bei der % Zahl an Totgeburten.
Ist okay, kann man machen.
3/3 Samen gekeimt.
Sehr guter Ertrag, Indoor wie Outdoor.
Einfach zu handhaben.
Für mich aber nicht die gewünschte Wirkung, sehr Hybrid lastig.
Pflanze wächst wunderbar
Es macht Spaß zu sehen wie die Pflanze von Tag zu Tag größer wird. Ich denke besser kann es für einen ersten Grow nicht laufen. Bin natürlich sehr gespannt wie die Ernte ausfällt :) Für mich gibt es nichts auszusetzen einfach top ich bin sehr zufrieden.
Top
Every single one Germinated and very cool Phenotypes
Sehr gut
Macht ihren Name alle ehre
fragrant as hell (or heaven)
this boreal light
is for real a wondrous sight
may the flowers bloom
4/5 gekeimt
4/5 Samen gekeimt. Papiertuch incl einweichen im Glas, 23°, immer gleichbleibende Bedingungen.
Pflanze top! Geschmack mega!!
mal schauen
Wird mein erster run. Bin gespannt
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
