Monster Dwarf Automat (Zamnesia Seeds) feminizowane
Monster Dwarf Automat od Zamnesii, mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo wydajna. Autokwitnąca hybryda Skunka daje dobre plony, intensywny aromat i relaksujący efekt — idealna do małych upraw.
Zamnesia Seeds – Monster Dwarf Automat: mała roślina o potwornej mocy!
Monster Dwarf Automat to nowa, kompaktowa, niemal bonsaiowa odmiana samokwitnąca od Zamnesii, która wyróżnia się szeregiem świetnych cech. Aby stworzyć ten hybrydowy Automat, Zamnesia połączyła jedne z najlepszych odmian samokwitnących z wyjątkową żeńską Skunk, zachowując przy tym jej właściwości automatycznego kwitnienia.
Jej nazwa mówi sama za siebie – Monster Dwarf Automat jest jednocześnie niewielka i piekielnie mocna! Roślina utrzymuje bardzo zwartą, kompaktową strukturę i zwykle dorasta jedynie do 40–60cm, a w fazie kwitnienia dumnie prezentuje solidną ilość zbitych topów. Dzięki temu Monster Dwarf to idealna odmiana do upraw tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Tak samo dobrze radzi sobie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów w około 8–9 tygodni nie są potrzebne żadne szczególne umiejętności. Jako że jest to Automat, nawet mniej doświadczeni hodowcy mogą liczyć na przyzwoite plony sięgające do 60g z rośliny, i to bez większych komplikacji.
Dzięki genetyce Skunk nikogo nie powinno dziwić, że Monster Dwarf Automat ma bardzo intensywny aromat i wytwarza piękne, niezwykle gęste, obficie żywiczne kwiaty. Przy paleniu łatwo wyczuć jej skunkowe korzenie: efekt jest dokładnie tym, czego można oczekiwać po znakomitej hybrydzie Skunk – przyjemnie relaksujący, cielesny haj, który jednocześnie pozostawia cię w nastroju do rozmów i nie przykuwa na stałe do kanapy.
Monster Dwarf to mała, szybka i wyjątkowo łatwa w uprawie roślina, która mimo swoich rozmiarów zdecydowanie wyróżnia się na tle innych autoflowering nasiona marihuany!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Skunk x Ruderalis |
| Genetyka | Auto z dominacją sativy |
| THC | 12% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Autokwitnący |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni od nasiona do zbiorów |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 70 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 90 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 200 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 200 g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Skunk |
| Efekty | Relaksujący, Towarzyski |
Więcej informacji o tym produkcie:
ein monster unter den zwergen
unglaublich gute pflanze. klein aber mit ordentlicher ernte. geschmacklich auch sehr gut.
Warten auf die Ernte
Nach der Ernte kann ich eine Bewrtung abgeben.
Sprouting problems
Sadly i had sprouting problems. 1 of the three seeds had severe difficulty in sprouting and died shortly after, but 1 of the three didn't start at all and it didn't put out even a single small primary root. Since the other varieties i planted Since the other varieties I planted germinated without problems, I definitely think the problem is with these seeds I received.
Monster Dwarf auto flower
Out of a total of 6 seeds, only had one germinate. Used the paper towel method for the first 3. None germinated. Zamnesia replaced them with 3 more. Tried the replacement seeds in room temp distilled water, only one showed promise. Put all 3 in damp paper towel. Had one germinate. Been growing over 7 yrs never had anything like this happen before.
NoBrainer
Super easy in der pflege, gute Erträge, nach 8 spätestens 10 Wochen zum ernten bereit und gutes weed um mit einem grinsen im Gesicht noch seinen kram geregelt zu bekommen :)
Zaadje is niet onkiemd
Niet ontkiemd, reactie gestuurd krijg je een revieuw geen reactie van zamnesia
heftiges sativa monster
9 wochen super buschig sehr frostig und fruchtig=)
..
War ein Outdoor Projekt, leider von Schnecken aufgegessen !
Light
Not so strong, good for socializing
Good for beginners
Tiny but good strain
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka




