THC Bunker Buster (Zamnesia Seeds) feminizowane
THC Bunker Buster od Zamnesia Seeds łączy w sobie trzy kultowe odmiany w jeden wyjątkowy, zdominowany przez indicę hybryd. Niezwykle obfite, mroźnie oszronione i lśniące topy, ociekające żywicą, sprawiają, że THC Bunker Buster jest doskonałym wyborem do produkcji haszyszu.
Zamnesia Seeds - THC Bunker Buster: Ogromna produkcja żywicy idealna na haszysz
THC Bunker Buster to nowa, wyjątkowa odmiana indica-dominująca od Zamnesia Seeds, która zachwyca szeregiem świetnych cech. Przede wszystkim jest jedną z najlepszych odmian do produkcji haszyszu, jakie dziś znajdziesz, dzięki niesamowitej ilości lśniących gruczołów żywicznych, które wytwarza.
Powstała z połączenia trzech legendarnych odmian – czystej Afghani, nieśmiertelnych Northern Lights oraz ponadczasowej Skunk. Już po samym rodowodzie widać, że nie może być niczym innym niż spektakularną krzyżówką. Na papierze może nie bić rekordów plonów – około 400–450g/roślinę lub 375–425g/m² pod lampą 600W – ale możesz mieć pewność, że to, czego ewentualnie brakuje jej w ilości, w pełni nadrabia niesamowitą produkcją żywicy, ponadprzeciętną zawartością THC i kapitalnym aromatem oraz dymem.
W uprawie THC Bunker Buster pozostaje w pełni kontrolowalna i nie przekracza 1 metra wysokości. Warto stosować topping lub podszczypywanie, dzięki czemu roślina zacznie intensywnie rozrastać się na boki i odwdzięczy się wyraźnie lepszym plonem.
Pod koniec fazy kwitnienia roślina będzie wręcz oblepiona mroźnymi trichomami, które połyskują i migoczą, sprawiając, że THC Bunker Buster błyszczy jak mało która odmiana. Na zbiór gęstych, ociekających żywicą topów możesz liczyć mniej więcej po 8 tygodniach kwitnienia, choć wielu doświadczonych growerów woli dać jej dodatkowe 2 tygodnie, aby wycisnąć maksimum z produkcji żywicy.
Jak przystało na klasową, ciężko uderzającą odmianę indica-dominującą, jej kryształowe kwiaty zapewniają potężny, głęboko fizyczny haj. To klasyczny „couchlock” – najlepiej sprawdza się wieczorem lub przed snem. Oczywiście idealnie nadaje się także do pełnego relaksu i chilloutu. Ogromna produkcja żywicy sprawia, że THC Bunker Buster to pierwszorzędny wybór dla miłośników ekstraktów i koncentratów.
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Afghan x Northern Lights x Skunk |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 18% |
| CBD | 3% |
| CBD:THC | 1 : 6 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 200 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 450 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 450 g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Efekty | Relaksujący, Zamułka na kanapie (couch‑lock) |
Więcej informacji o tym produkcie:
THC Bunker Buster
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Der Name killt
Bei dem Namen musste ich zuschlagen. Hoffe auf eine harzreiche Ernte für die Haschproduktion.
I like it
Remember me the best old school varieties
Good
Not the greatest producer, but a lot of resin
Germinated and healthy
Looks to be a healthy grower, and the profile is good.
Lecker
Sehr gut geworden
Excellent
Very good product.
Klassisch
Eine solide Kreuzung. Oldschool!
Top
Top
Good
Good and cheap while the Halloween sale is love cash expression can't say anything against northernlights X skunk
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
