GG#4 (Zamnesia Seeds) feminizowane
Unikalna GG#4 dostępna wyłącznie w Zamnesia Seeds! Ta mocna, przeważnie indica odmiana, wcześniej dostępna głównie w USA, daje głębokie rozluźnienie, euforię i poprawia nastrój. Dzięki wysokiej mocy świetnie sprawdza się też przy przewlekłych bólach i innych dolegliwościach.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds – GG#4: Ultramocna indica dostępna w Zamnesia!
Historia konopi głosi, że słynna GG#4 powstała zupełnym przypadkiem dzięki dwóm hodowcom – Joesy’emu Whalesowi i Loniemu Watie. Rośliny Chem Sis Joesy’ego zhermafrodytyzowały się i zapyliły jego Sour Dubb. Jak zrobiłby pewnie każdy grower w takiej sytuacji, wyrzucił tę partię, ale jego kumpel z jakiegoś powodu zachował część nasion. I całe szczęście! Później je wykiełkowali – i tak narodziła się legendarna GG#4.
GG#4 okazała się prawdziwą petardą. Jej poziom THC zwykle mieści się w przedziale 24–26%, a niektóre fenotypy według doniesień dobijały nawet do 30%, co czyni ją jedną z najmocniejszych dostępnych indic. Jeśli chodzi o nazwę, konopna legenda mówi, że hodowcy wybrali oznaczenie GG#4 ze względu na szalone ilości żywicy – po pracy z tą odmianą wszystko dosłownie się do nich „przyklejało”. Nazwa świetnie pasuje też do jej piorunującego działania: to haj, który „przyklei” cię do kanapy w głębokim relaksie, choć nie jest to wyłącznie ciężki, cielesny kamień – towarzyszy mu przyjemnie równoważąca euforia.
Czas kwitnienia tej hybrydy indica wynosi 8–9 tygodni. Plony nie pobiją może absolutnych rekordów, ale i tak uznawane są za średnie w kierunku solidnych. Roślina doskonale czuje się w uprawie indoor pod lampą 600 W. W trakcie wzrostu GG#4 wytwarza spore, mocno aromatyczne topy z limonkowozielonymi liśćmi, obficie pokryte mroźną warstwą kryształków. Nie ma tu wątpliwości – ilość trichomów i produkcja żywicy są wręcz szalone i to właśnie z tego powodu odmiana dostała swoją nazwę.
Przeciętna zawartość THC na poziomie 24–26%, a w niektórych fenotypach nawet do 30%, sprawia, że GG#4 to niesamowicie mocna, a jednocześnie całkiem dobrze zbalansowana odmiana do palenia. Jej działanie głęboko rozluźnia – idealnie sprawdza się przy redukcji stresu lub jako wieczorny dymek na dobry sen. Jednocześnie nie jest to tylko nocne „przyspawanie do kanapy”: GG#4 zapewnia też radosny, podnoszący na duchu nastrój. Ze względu na swoją moc GG#4 stała się również ulubioną odmianą wielu użytkowników medycznych, którzy szukają silnego suszu wspierającego łagodzenie bólu, objawów depresji, problemów ze snem i wielu innych dolegliwości.
Pod względem smaku GG#4 również wypada znakomicie. Jej profil łączy ziemiste i słodkie akcenty z nutami cytryny i żywicznej sosny, co przekłada się na wyjątkowo przyjemne doznania smakowe przy każdym zaciągnięciu.
Dzięki swoim ponadprzeciętnym właściwościom GG#4 zgarnęła już masę nagród od czasu debiutu w świecie konopi, w tym Cannabis Cup 2014 oraz World Cannabis Cup 2015 w kategorii najlepsza hybryda.
Słynna GG#4 jest teraz dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Zamnesia!
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Mircen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Chem's Sister x Chocolate Diesel |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | 1 : 71.4 |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 190 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 600 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 600 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Cytryna, Drewniany |
| Efekty | Relaksujący, Podnoszące na duchu, Euforyczny, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
Prima
Product is zoals omschreven.
Bisher gut
Beide Samen sind aufgegangen und gedeihen prächtig
Awesome strain
My favourite definitely, all three germinated, i cant wait the harvesting in October, this is my favourite strain, euphoric, energetic and relaxing !!!
M.F
poor germination
non of them germinated
Seeds
Gg4 always good
Harte Sorte
Die Sorte ist Super , kann die leider nicht lange allein bzw nur dieses Sorte Rauchen. Musste die in kombi mit einer andren Pflanze rauchen
Lecker
Guter Wuchs und intensiver Geruch
Überraschend stark
Geschmacklich ne 6 von 10 aber echt stark, macht einen matschig in der Birne.
Geil
Also die GG 4 sind mega gut. Genauso der Runtz
Sehr bekannte Sorte
Schulnote 1 top Produkt
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka



















































