Purple Punch (Zamnesia Seeds) feminizowane
Purple Punch od Zamnesia Seeds to iście senny, relaksujący szczep indica, który zachwyca wyrafinowanym smakiem i niezwykle kojącym działaniem. Mimo kompaktowego wzrostu ta niemal czysta indica jest zaskakująco łatwa w uprawie i potrafi odwdzięczyć się bardzo obfitymi plonami.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Purple Punch: Aromatyczna czysta indica
Zamnesia Seeds połączyła wyjątkową genetykę dwóch legendarnych odmian indica, Larry OG i Granddaddy Purple, tworząc szczep, który pokocha każdy fan ciężkich, relaksujących efektów. Tak powstała Purple Punch, niemal czysta indica (90%), której cechy wzrostu sprawiają, że doskonale nadaje się do uprawy indoor. Rośnie niska i krępa, a w pomieszczeniach rzadko przekracza 100 cm wysokości, dzięki czemu bez problemu mieści się nawet w mniejszych namiotach uprawowych. Na zewnątrz Purple Punch również pozostaje łatwa do opanowania – dorasta maksymalnie do około 150 cm. Niewielkie rozmiary nadrabia jednak imponującą centralną kolą oraz licznymi, mocnymi bocznymi odgałęzieniami, które bardzo szybko obsypują się masywnymi, zbitymi topami. W niecałe 8 tygodni kwitnienia potrafi wyprodukować do 650 g/m² pod lampami. W uprawie outdoor, przy odpowiednich warunkach, pojedyncza roślina może dać nawet do 800 g plonu.
Purple Punch to nie tylko imponująca ilość topów indica. Dzięki znakomitemu profilowi terpenowemu roślina wytwarza niezwykle aromatyczne, mocno żywiczne kwiaty, dlatego świetnie sprawdza się także do produkcji koncentratów i haszyszu. Zawartość THC na poziomie 21% zapewnia silne, długotrwałe działanie. Po zapaleniu lub waporyzacji, już po jednym–dwóch buchach pojawia się głęboko relaksujący, kojący haj cielesny. Profil smakowy Purple Punch idealnie współgra z jej kojącym, typowo indykowym efektem. W ustach wyczuwalne są nuty delikatnego, słodkiego jabłecznika połączone z akcentami goździków, karmelizowanych jagód i wiśni, co przekłada się na niesamowicie apetyczny, przyjemny w odbiorze dym.
Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej indici, która nie zawiedzie oczekiwań, Purple Punch od Zamnesia będzie strzałem w dziesiątkę!


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Łatwe |
| Rodzice | Granddaddy Purple x Larry OG |
| Genetyka | 90% Indica / 10% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 7–8 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 100 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 150 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 650 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 800 g z rośliny |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Słodki, Owocowy, Berry |
| Efekty | Relaksujący, Długotrwały, Kojący |
Więcej informacji o tym produkcie:
Wirklich Punch
Nur für Abends geeignet... Nach nem Punch hängst du eben in den Seilen...
0 von 3 gekeimt
Kein einziger Samen ist gekeimt,
zum Vergleich hatte noch andere Samen stehen doch die sind ohne Probleme aufgegangen.
Sogar die Geschenk Samen, die so klein waren das man eine Lupe braucht um sie richtig in Plug rein zu kriegen sind richtig schnell gekeimt.
Ich vermute das waren alte Samen, deshalb die schlechte Keim Rate, aber sonst sind die Sachen vom Zami bzw. Die Samen und Dünger echt gut.
Ok
Ottimo prodotto
Purple punch
I really like the taste and the effects of this strain. A nice end of the day buzz. My plants grew about 5’ tall and had lots of flower tops, but smaller in size, about 2” average. The plants tried to flower early (Ohio), but re-vegged, and then grew good. The structure of my plants was odd to me, the fan leaves were mostly 3 leaves, and a lot with only one leaf. But maybe that’s because of re-vegging. I’d buy this strain again
Voll zufrieden
Es sind alle Samen aufgegangen und haben tolle Pflanzen gebracht. Die Wochenanzahl war bei mir 3 Wochen länger um den gewünschten Reifegrad zu erhalten. Doch das war völlig in Ordnung.
purple
Belle plante!!
50 - 50
bad quality
Leider keine von 3 gekeimt
Normalerweise bin ich beim Setzen sehr erfolgreich. Bei diesen Seeds ist leider ken Samen gekeimt.
Purple
Good
Good
Top indica
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka










