Biscotti (Zamnesia Seeds) feminizowane
Jeśli szukasz potężnej, pełnej aromatu indiki, Biscotti będzie strzałem w dziesiątkę. Ta odmiana może zawierać nawet do 25% THC i zapewnia wyraziste, głębokie efekty, a przy tym w growroomie wcale nie odstaje od czołówki. Przy odrobinie troski każdy, kto wysieje nasiona Biscotti, może liczyć na znakomite plony w czasie zbiorów.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Zamnesia Seeds - Biscotti: Zjedz swoje biscotti i jeszcze je zapal
Dodaj odrobiny pikanterii do swojej uprawy i wprowadź Biscotti do kolekcji nasion marihuany. Ta odmiana to pełen pakiet: miażdżąca moc, solidne plony i uzależniająco pyszny smak. Biscotti powstało z połączenia genetyki South Florida OG i Gelato, a jej poziom THC wynosi 22–25% — zdecydowanie wystarczająco, by całe ciało przyjemnie zawibrowało od stóp do głów. Profil genetyczny roślin to 80% indica i 20% sativa, dzięki czemu efekty łączą głębokie rozluźnienie z dopływem kreatywności. Rośliny Biscotti rozwijają ciemnozielone liście, liczne słupki, a ich kwiaty są zwarte i niewielkie. Pod koniec kwitnienia, przy chłodniejszych nocach, na topach mogą pojawić się fioletowe refleksy.
Uprawa Biscotti: szybkie kwitnienie
Biscotti nie wystawi twojej cierpliwości na próbę – nożyce do zbiorów możesz szykować już po około 8–9 tygodniach kwitnienia w uprawie indoor. Rośliny są silne i żwawe, dobrze radzą sobie zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Pod pełnym słońcem osiągają zwykle 130–170cm wysokości i w okolicach października potrafią dać nawet do imponujących 800g/roślinę. Doświadczeni growerzy notują jeszcze wyższe wyniki, więc wszystko zależy od ciebie. W indoor Biscotti zazwyczaj dorasta do 130–150cm i zapewnia plony rzędu 550–650g/m².
Aromat, smak i działanie Biscotti: pyszna, złożona odmiana
Kiedy suszenie i curing wreszcie dobiegną końca, nadchodzi pora, by skosztować owoców swojej pracy. A Biscotti to bez dwóch zdań jedna z naszych najsmaczniejszych odmian, roztaczająca aromat wanilii i miodowych ciastek, z wyraźnym, klasycznym akcentem diesla. Świetnie sprawdzi się w kuchni, idealnie komponując się z wypiekami. Ponieważ Biscotti jest dość mocna, a jej haj potrafi podejść od tyłu, zalecamy ostrożność, aby się nie przytłoczyć. Ta odmiana zapewnia relaksujące, pełne błogości działanie na ciało i umysł, jednocześnie pobudzając kreatywność.


| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | South Florida OG × Gelato |
| Genetyka | 80% Indica / 20% Sativa |
| THC | 25% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 150 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 170 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 650 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 800 g z rośliny |
| Smak / aromat | Słodki, Diesel, Wanilia |
| Efekty | Relaksujący, Kreatywne |
Więcej informacji o tym produkcie:
Alles ok
6 Samen gekauft und 4 sind aufgegangen. Sie entwickeln sich gut, bin gespannt was am Ende dabei rauskommt.
Biscotti
Nice Seeds Great Price!
Sweet
Super sweet taste & fast flowering
Schöne Ernte geworden
Nur ein Samen von 10 ist nicht aufgegangen. Für Abbau im Winter auch gut gewachsen.
Alle aufgekeimt
Drei von drei sind wunderbar aufgekeimt und entwickeln sich innerhalb weniger Tage zu robusten Pflanzen. Natürlich unter Bedingungen, welche die Pflanzen benötigen. Es gibt nie etwas auszusetzen, da zamnesia Samen produziert, die ein Garant für beste Qualität sind.
B grow
I ordered five seeds and not one germinated.
Did not grow
I followed all the germinating instructions and all the seeds that I purchased did not grow. At all. Must be old seeds…
Tolle Färbung
Der Ertrag war nicht ganz so hoch dafür hat Sie das mit dem Aussehen und dem Geschmack wieder rausgeholt
Biscoti
Didn't pop need replacement
Biscotti
1/1 Samen bestellt. Nach 2Tagen gekeimt. Bin gespannt.. Grüße
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
