Peanut Butter Breath (Zamnesia Seeds) Feminizowane
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
| Marka | Nasiona Zamnesia |
|---|---|
| Terpeny | Kariofilen, Mircen, Linalol |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Do-Si-Dos x Mendo Breath F2 |
| Genetyka | 50% Indica / 50% Sativa |
| THC | 28% |
| CBD | 0–1% |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 180 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 220 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 500 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | Do 650 g na roślinę |
| Smak / aromat | Słodki, Ziemisty, Ziołowe, Orzechowy, Kremowy |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Kreatywne, Przyjemne mrowienie w ciele, Zrównoważony |
Więcej informacji o tym produkcie:
Nice
Good smoke.
Tasty sexy
Nice seed
!
!
Bis jetzt...
Gut geeiht...
Top
Super Sorte
Seeds
Siper
*****
*****
Fantastisch!
Fantastisch product
Vielen Dank
für den schnellen Versand.
Einfach Top!
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
