Mimosa x Orange Punch (Barney's Farm) feminizowane
Mocna, pyszna, plenna, kompaktowa, piękna, szybka i pobudzająca. Czy jedna roślina naprawdę może mieć to wszystko? Mimosa x Orange Punch od Barney's Farm ma w sobie coś, co zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego palacza. Spróbuj jej już dziś, a nie będziesz chciał wracać do niczego innego!
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Barney's Farm - Mimosa x Orange Punch: Mandarynkowy sen i solidna dawka THC
Niektóre odmiany powstają po to, by przyćmić wszystkie inne – Mimosa x Orange Punch zdecydowanie do nich należy. Połączenie Mimosa Evo z Orange Punch okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, którego efekty mogły zaskoczyć nawet samych hodowców z Barney’s Farm! Nie było to zwykłe, jednorazowe skrzyżowanie, lecz przykład przemyślanego i dopracowanego backcrossingu. W efekcie otrzymano imponującą hybrydę o przewadze genów indica: około 65% indica i 35% sativa.
Pod względem wyglądu roślina robi ogromne wrażenie. Liście potrafią wybarwiać się na głęboki fiolet, a topy przybierają barwę zachodzącego, rudawego słońca i sprawiają wrażenie, jakby delikatnie żarzyły się na tle reszty rośliny. Wystarczy jedno spojrzenie na Mimosa x Orange Punch, by od razu chcieć mieć jej jak najwięcej. Na szczęście przy uprawie indoor nie ma z tym problemu – plony sięgające nawet 700g/m² sprawiają, że jest czym się dzielić! To odmiana wyraźnie stworzona z myślą o pomieszczeniach. Oferuje nie tylko ogromne zbiory, ale też bardzo szybkie kwitnienie, trwające zaledwie 55–60 dni. Co więcej, osiąga przy tym jedynie około 80cm wysokości. Nie oznacza to jednak, że nie radzi sobie na zewnątrz. Gotowa pod koniec września, potrafi wyprodukować nawet do 1,5kg z jednej rośliny.
Na podniebieniu królują nuty mandarynki i słodkich cukierków – naprawdę wyjątkowe połączenie. Orzeźwiający, intrygujący i intensywny profil smakowy sprawia, że każdy miłośnik słodyczy bardzo szybko może się w tej odmianie zakochać. Choć sposób wzrostu wyraźnie nawiązuje do genetyki indica, działanie ciała i umysłu mocno czerpie z sativy. Jest pogodnie, euforycznie i pobudzająco – to bardzo przyjemny, poprawiający nastrój haj. Warto jednak zachować umiar, ponieważ testy wykazały zawartość THC sięgającą nawet 30%!
| Marka | Barney's Farm |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | Mimosa Evo x Orange Punch |
| Genetyka | 65% Indica / 35% Sativa |
| THC | 30% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 80 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 180 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | 700 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | 1500 g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Cytrus, Cukierki |
| Efekty | Podnoszące na duchu, Szczęśliwy |
Więcej informacji o tym produkcie:
ohne probleme...
keimung ging relativ schnell, selten so gute quali gehabt... angenehmer/fruchtiger geruch während der blüte sowie Harzige Buds.
kann man mal ausprobieren :)
Schade
Von 3 Samen ist nur ein einziger gekeimt. Und die sieht auch nicht sonderlich gut aus. Hatte mir mehr erwartet, wird wohl nächstes mal nichts von barneys farm.
Top
Alles gut gelaufen. Gut gekeimt und gutes Endprodukt.
Nicht zu empfehlen
Ich habe jetzt 2 Sorten von Barneys Farm angebaut. Die Gelato45 war die mit den meisten Ertrag aber auch die hatte Samen gehabt. Bei der Mimosa X Orange Punch hat eine nicht gekeimt, die zweite blieb sehr klein und die letzte habe ich trainiert. Diese wuchs gut allerdings habe ich beim ernten auch dort Pollensäcke entdeckt. Zum Glück waren alle geschlossen. Die Genetiken von Barneys Farm sind sehr instabil. Ich werde keine mehr von Barneys Farm kaufen.
Top
Liebe diese Sorte einfach ihr Geld wert
Top
Samen sind gekeimt und mittlerweile kurz vor der Ernte.
Geruch ist super. Viel Harz und dicke Buds. Sieht alles sehr vielversprechend aus.
Kann aber zu Geschmack und Wirkung noch nichts sagen.
Très très bon
La oui c'est très très bon je recommande
cool
cette sorte est vraiment incroyable, 9,5 /10.
Puissante, délicieuse, généreuse, compacte, belle, rapide et stimulante. Une plante peut-elle vraiment être tout cela? oui elle le fait si vous respecter votre tableau de culture.
après 8-9 semaine de floraisons vous serer devant un spectacle inimaginable...
Top!
Schnelle Lieferung, gute Menge, lecker und stark - alles bestens!
Lets gooo
Sehr interessanter Strain :)
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
