Bruce Banner 3 (Anesia Seeds) Feminizowane
Bruce Banner 3 ma wysokie stężenie THC — nawet ~28,5%. Jej gęste, żywiczne pąki dają silny, długotrwały efekt. Polecana dla osób szukających kreatywnego pobudzenia lub głębszych rozmów w gronie znajomych.
| Kup 3 jednostki | 5% Zniżka |
| Kup 5 jednostki | 10% Zniżka |
| Kup 10 jednostki | 15% Zniżka |
Anesia Seeds – Bruce Banner 3: potężna dawka THC
Masz ochotę na lot w stratosferę? Bruce Banner 3 z przyjemnością odpali procedurę startową. Duża, zielona i naprawdę mocarna – nic dziwnego, że otrzymała imię alter ego Hulka! Ta „mutantka” zapewnia ogromny poziom THC, wyraziste terpeny i plony, które potrafią solidnie wynagrodzić wysiłek.
Skąd w ogóle wzięła się taka bestia? Jak w przypadku wielu świetnych genetyk, historia zaczyna się w Stanach Zjednoczonych. Hodowcy z Kolorado stworzyli tę odmianę, krzyżując OG Ghost z potomkiem Strawberry Cough i Sour Diesel. Efekt? Prawdziwa potęga o profilu 60% sativa i 40% indica.
Bruce Banner 3 możesz uprawiać tam, gdzie Ci wygodnie. Oczywiście indoor daje większą kontrolę nad warunkami. Średniej wielkości namiot i mocna lampa LED pomogą jej dobić do ok. 130cm i wycisnąć nawet 800g/m² po około 60 dniach kwitnienia. Jeśli masz miejsce — i odpowiednią prywatność — outdoor potrafi wystrzelić do około 250cm i dać mniej więcej 1000g z rośliny, zbiory zazwyczaj przypadają na połowę października.
Poziom THC na poziomie 28,5% sprawia, że Bruce Banner 3 zostawia w tyle zdecydowaną większość znanych odmian. Zapnij pasy, zaciągnij się i poczuj natychmiastowy przypływ euforii. Energetyczne działanie zachęca do długich, intensywnych rozmów, by z czasem przejść w relaks, głód i błogi spokój. Całą przejażdżkę umilają cytrynowe i słodkie nuty w smaku.
| Marka | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Dla kogo odpowiednie | Wewnątrz, Outdoor |
| Poziom trudności uprawy | Umiarkowany |
| Rodzice | OG Ghost x Strawberry Cough x Sour Diesel |
| Genetyka | 40% Indica / 60% Sativa |
| THC | 28% |
| CBD | Niski |
| CBD:THC | Nieznany |
| Typ kwitnienia | Fotoperiod |
| Seks | Feminized |
| Czas kwitnienia | 8–9 tygodni |
| Wysokość (uprawa wewnętrzna) | 130 cm |
| Wysokość (na zewnątrz) | 250 cm |
| Plon (uprawa wewnętrzna) | Do 800 g/m² |
| Plon (uprawa na zewnątrz) | 1000+ g/roślina |
| Dostępne jako | Nasiona feminizowane |
| Smak / aromat | Słodki, Cytryna |
| Efekty | Relaksujący, Euforyczny, Energetyczny, Munchies |
Więcej informacji o tym produkcie:
Anesia immer top
Einfach nur gut immer wieder gerne
Bruce banner 3
Pour le moment 3 graines de planté,les 3 ont germé.merci pour les deux graines offertes. Au top zamnesia!!!
Der Hammer
Der Name hält was er verspricht. Sie haut dich wirklich um. Und der Geruch ist unglaublich gut. Das hat mich an meine ersten Joints vor 20Jahren erinnert einfach der Wahnsinn
Très good
Très bon produits très belle plante
Macht seinem Namen alle Ehre.
Hulk (Bruce Banner) ist so wie ich es erwartet habe, kann es nur empfehlen.
Schon als Baby ist die Pflanze sehr kräftig, mit schönem Blattwerk.
Please note that if you’re country is not on our general shipping list, we’re unable to ship any item on our website to it. For more information check out the list here: Zamówienia i wysyłka
